Дашки, терасси

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by joomla.it

Кований дашок (кований навіс) - це архітектурний елемент над входом в приміщення, призначений для захисту відвідувачів і мешканців будинку від сонця, дощу, снігу та бурульок. Ковані дашки і навіси також є елементом дизайну, вони підкреслюють і прикрашають вхідну групу домоволодінь.

Кований козирок повинен бути грамотно спроектований і бездоганно зробленим - адже ви і ваші гості будете бачити кований навіс кожен раз, коли заходите в будинок - його дизайн повинен бути приємним. Кожен день дашок буде перебувати під екстремальними атмосферними впливами: перепадами температури, опадами - і фарба повинна надійно захищати метал від корозії.

Головне завдання, яке виконують дашки - захист вхідної групи будівлі від погодних умов. Ця функція робить ковані дашки та навіси обов'язковим архітектурним елементом практично кожного житлового і комерційного об'єкта.

У зимовий періоддашок повинен витримувати вагу скупчився на ньому снігу, а ще краще - бути односхилим або двосхилим, щоб сніг під тиском власної ваги сам скочувався з нього. Навіс над входом повинен також витримувати падіння бурульок або снігу з даху. Як бачимо, така проста, здавалося б, конструкція повинна бути не просто красивою, але і міцною. Тому виготовлення кованих дашків Київ, Ужгород необхідно доручати справжнім професіоналам, які зроблять всі необхідні розрахунки і зроблять кований дашок чи навісу довговічним, і привабливим зовні.

Сьогодні все частіше над входом можна бачити ковані дашки та навіси, що цілком зрозуміло: вони неймовірно міцні, довговічні і дуже красиві. Варіантів візерунків для таких конструкцій можна придумати безліч. Наші дизайнери зможуть розробити ескіз дашка, відповідно до ваших побажань, або зроблять точну копію конструкції по вашому малюнку. Правда, ціна кованих виробів висока, але ми постараємося її знизити до мінімуму.

Ціна на ковані дашки та навіси у Києві та Закарпатті

Ціна на ковані дашки та навіси у нашій кузні залежить від декількох факторів:

- Розмір: ковані дашки можуть бути компактними (закривати майданчик безпосередньо перед дверима з розмірами близько 1,7х1 м), або захищати цілком вхідну групу разом зі сходами і мати розміри порядку 3х6 м. Зрозуміло, що чим більший розмір кованого дашка, тим більше матеріалів ї години треба витратити, щоб його виготовити.

- Складність дизайну: чим більше кування і чим більше хитромудрий малюнок, тим більше витрат на виконання такого замовлення.

- Покриття: каркас кованого дашка чи навіси може бути «зашитий» листом заліза, а може бути покритий монолітним полікарбонатом - товстим і міцним оргсклом. Такий дашок виглядає більш легким і повітряним: він надійно вкриває, і в той же час не виглядає важким, ніщо не тисне на вас зверху. Покриття монолітним полікарбонатом збільшує вартість замовлення приблизно на 5-10% в залежності від величини дашка.

 Фахівці "Б-Кузня" безкоштовно допоможуть підібрати відповідний дизайн, обговорять особливості вашого проекту і підготують вам вигідну пропозицію. 

Купити або замовити виготовлення кованого дашта або терасси в Києті та Ужгороді телефонуйте!

099 53 69 393

096 76 75 031

 Всі права захищені © 2016 «Б-кузня» - Художня ковка, ковані вироби, ковані ворота, огорожі, металоконструкції