Beiträge

Кування без переплати за бренд. Частина 1

Geschrieben von Артём Янюк. Veröffentlicht in Статті

Традиційно вже хотілося б розпочати чергову статтю зі смішного жарту, щоб підняти Вам настрій. Але цього разу тема статті надто серйозна, тож я буду боятись за своє здоров’я, якщо ображу когось із власників відомих і серйозних брендів. Бренди всюди: одяг, їжа, ресторани, предмети особистої гігієни, продукти харчування, побутова техніка, електроніка і, звичайно, автомобілі.
За що ми любимо брендові марки автомобілів? Мабуть, за комфорт, зносостійкість, якість, ну і, звісно, за престиж. Адже так, їзда на такому автомобілі підіймає нас в уявленні людей і своїх власних очах на зовсім інший соціальний рівень, а це, зрозуміло, варте будь-яких грошей. А уявіть собі покупку того ж таки «Мерса» чи «Бехи» із тією ж якістю, але без переплати за гучне ім’я. На жаль, це неможливо.
Звісно, я можу помилятися, але прошу Вас, не намагайтесь переконати мене у протилежному, адже я досить старий і вразливий, тож ще одного розчарування моє самолюбство може і не витримати. Так ось, я впевнений у тому, що кування і серійна кована продукція ковальської майстерні «Б-кузня» володіє всіма вищевказаними характеристиками: оригінальністю дизайну, високою якістю, зносостійкістю і «брендовістю». Довго ламаючи свої світлі голови (не дуже густо покриті волоссям: Саша Безик лисий, а я, Артем Янюк, вже давно не можу похвалитися пишною шевелюрою), ми придумали, як зробити так, щоб наші клієнти не переплачували за бренд, купуючи серійні вироби від ковальської майстерні «Б-кузня».

Leave your comments

Post comment as a guest

0

 Всі права захищені © 2016 «Б-кузня» - Художня ковка, ковані вироби, ковані ворота, огорожі, металоконструкції