Beiträge

Зі святом, Ужгород! Місто з давньою історією та молодою душею.

Geschrieben von Артём Янюк. Veröffentlicht in Статті

От це ювілей так ювілей нашого улюбленого міста! Ви тільки уявіть: 1120 років місту над Вужем. Але наше рідне місто з молодою душею, і в цьому ми змогли переконатися під час дводенного марафону - святкового ярмарку.

Але досить  ліричних відступів, відразу хочу щиро подякувати організаторам святкування - Вам справді вдалося створити святковий настрій і продемонструвати, що за 1120 років ми багато чого навчилися і накопичили.

Не тільки гастрономічні та торгівельні, а самімешканці та гості Ужгорода створили атмосферу свята. Два дні поспіль, з відкритим ротом, я спостерігав за святковим дійством.

Сподобалося все: святкове освітлення центральної частини міста, дитячий міні футбол, встановлені баскетболні кільця, гра в шахи та шашки. Кожен, хто опинився в сфері святкування, міг знайти для себе розваги до смаку.

Чудовий концерт на площі Почтовій силами ужгородських виконавців порадував Великою кількістю талановитої молоді. Демонстрація відмінних навичок вихованців секції фехтування, дзюдо, боксу та ін. тримали в напрузі та не давали відігравати погляду від святкової сцени, на якій вони демонстрували свої вміння.

Окремо хотілося б подякувати керівництву міста за відкриття нового фонтану. Наше місто окрім репутації міста-парку поступово набуватиме парково-фонтанного характеру. Від щирого серця дякую!

Ну і звісно, як апогей в суботу відбувся святковий салют - отто "бамкало"! Аж моторошно було.

Я справді пожалкував, що ковальська майстерня "Б-кузня" не була представлена на святкуванні міста над Вужем, який з давніх давен славиться своїми ковалями та ковальскими виробами. Обіцяю, обов'язково, наступного року всі бажаючі зможуть спробувати себе в створені кованих шедеврів, ну і, звісно, отримати навички в роботі з ковкою. 

Leave your comments

Post comment as a guest

0

 Всі права захищені © 2016 «Б-кузня» - Художня ковка, ковані вироби, ковані ворота, огорожі, металоконструкції