Решітки

Ковані решітки фото

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by joomla.it

Віконні ковані решітки - один з найпоширеніших і доступних способів захистити свій офіс, підприємство, квартиру, будинок. Крім того, що вони міцні і будуть служити вам багато років, охороняючи ваш спокій і власність, ковані решітки можуть виглядати витонченими і навіть розкішними. Це досягається сучасними технологіями, завдяки яким можливе декорування різними орнаментами, візерунками, мотивами будь-якої складності.

Вікно з красивими, елегантними кованими решітками, гармонійно поєднується з архітектурою будівлі та моментально привертає увагу оточуючих.

Ще зовсім недавно, металеві решітки на вікнах виконували лише функцію безпеки, були надійним захистом від НЕ проханих гостей. Сьогодні ковані решітки, не втрачаючи свого основного призначення, стали предметом гордості і респектабельності своїх господарів. Тим більше, якщо вони зроблені шляхом художньої ковки.

Найтонша ручна робота великих майстрів нашої компанії створює дивовижне і неповторне враження витонченості і благородства. Чудово виглядають розсувні вироби, прикрашені всілякими декоративними деталями, якими можуть служити різноманітні візерунки, орнаменти або мережива.

Процес виготовлення кованих решіток у Ужгороді та Києві у компанії «Б-Кузня» на вікна досить складний і трудомісткий. Він вимагає від майстра не тільки високого професіоналізму і пізнання технічних тонкощів роботи, але також величезної самовіддачі і граничної уваги.

Основним матеріалом, використовуваним для виготовлення решіток, є металевий квадрат або спеціальний прут.

В процесі виробництва ковалі компанії «Б-Кузня» застосовують специфічні антикорозійні покриття і лаки, методи так званого хромування і нікелювання.

Навіть з убогого набору деталей для кованих решіток руками професіоналів створюються справжні витвори мистецтва, що відрізняються чудовим стилем, найтоншими і неповторними формами. При цьому ні в якій мірі не втрачається їх захисна функція.

Сьогодні великою популярністю стали користуватися об'ємні ковані решітки Київ, вельми зручні для лоджій і балконів житлових будинків.

Компанія «Б-Кузня» пропонує широкий вибір вишуканих решіток для вікон. Також виконуються замовлення за ескізами, створеним клієнтами.

Безсумнівно, ви залишитеся задоволені не тільки якістю виконання замовлення, а й доступними цінами на будь-які моделі.

 Всі права захищені © 2016 «Б-кузня» - Художня ковка, ковані вироби, ковані ворота, огорожі, металоконструкції