Вивіски

Ковані вивіски та таблички фото

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by joomla.it

Вивіска, як і парадний вхід, це візитна картка того чи іншого закладу. Ми готові запропонувати Вам величезний вибір оригінальних дизайнів кованих вивісок, а також зможемо виготовити вироби за Вашим проектом, які будуть відрізнятися високою якістю виконання і гармонійно впишуться в Ваш стиль. Наші майстри здатні виготовити вироби які задовольнять найвишуканіший смак!

Компанія "Б-Кузня" спеціалізується і на випуску різноманітних кованих вивісок. Якщо Вам потрібна гарна рекламна табличка, звертайтеся до нас. Запропоновані нами варіанти цих кованих виробів матимуть чудовий дизайн і прослужать вам все життя.

Ковані вивіски складаються з металевого кронштейна і щита, на який наноситься ваша реклама. Для експлуатації виробу у вечірній або нічний час нами передбачено розміщення світильників всередині щита. В якості щита може бути використаний полікарбонат, оргскло або металевий лист, на який наноситься відповідний напис. А сам щит може мати будь-яку необхідну для Вас форму, будь-то овал, прямокутник, квадрат.

Ковалі "Б-кузні" готові викувати виріб і по вашим малюнкам, фотографіях або розробити власні ескізи, що враховують Ваші мотиви.

Високий рівень майстерності наших фахівців і відмінну якість використовуваних матеріалів забезпечать ексклюзивність виробу.

Ми готові виконати ковану вивіску будь-яких розмірів і зробити якісний монтаж в Ужгороді чи Києві. Її розміщення можливо як на будівлі, так і на спеціальному декоративному стовпі.

Наша продукція обов'язково приверне до себе увагу і збільшить число ваших постійних клієнтів.

Ковані вивіски та таблички Київ та Ужгород Замовляйте!

(099) 53 69 393

(096) 76 75 031

 

 

 

 Всі права захищені © 2016 «Б-кузня» - Художня ковка, ковані вироби, ковані ворота, огорожі, металоконструкції