Ворота

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by joomla.it

Красиві і добре виконані ковані ворота в м. Ужгород можуть стати окрасою елітного котеджу, приватної заміської ділянки або міського парку. Вони покликані виконувати відразу кілька важливих функцій - розмежування території, захист володінь і власності від вторгнень та надання фасаду будівлі ефектності і солідності. Газонні огорожі та хвіртки з елементами художньої ковки символізують собою добробут і статус процвітаючих господарів і справляють незабутнє враження на гостей будинку.

Для тих, хто цінує благородство і витонченість металу і бажає підкреслити свій вишуканий смак, майстерня "Б-кузня" пропонує купити ковані ворота в Києві та області на замовлення. Ручна робота фахівців компанії завжди якісна і унікальна. Обраний замовником малюнок і узор ніколи не повторюються в інших виконаних нами виробах, що робить їх оригінальним і в своєму роді єдиною прикрасою забору і всієї ділянки.

У Вас є можливість замовити ковані ворота, виготовлені за готовими ескізами наших дизайнерів, або оформити заявку на виробництво металевої конструкції з особистих кресленнями. Широка різноманітність фактур, рельєфності, орнаментів і всіляких декоративних доповнень дозволяють підібрати варіант, який найкращим чином підходить під архітектурний стиль Вашої ділянки. Подібні вироби чудово поєднуються як з класичними будівлями, так і з сучасними екстер'єру.

Ворота можуть бути прозорими, ажурними, або мати відкриту або комбіновану конструкцію. Вибираючи відкритий варіант, господарі залишають обгороджену територію доступною для погляду, дозволяючи перехожим людям помилуватися доглянутим виглядом ділянки або внутрішнього двору. Установка закритих кованих воріт передбачає часткову або повну ізоляцію володінь від сторонніх поглядів, що забезпечує максимальний захист.

Ціни на ковані вироби у Києві та Ужгороді визначаються індивідуально і залежать від ряду параметрів, таких як складність виконання, використовувані матеріали, тип фарбування і наявність додаткових декоративних елементів.

 Всі права захищені © 2016 «Б-кузня» - Художня ковка, ковані вироби, ковані ворота, огорожі, металоконструкції