Декор екстер'єру

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by joomla.it

Можливості художньої ковки дозволяють використовувати її в якості функціонального і декоративного елемента як при оформленні екстер'єру будівель, так і в якості декоративного елемента інтер'єру. Особливо помітний інтерес до кування виріс в останні роки, коли все більше людей стали віддавати перевагу унікальним декоративним елементам екстер’єру авторського виконання.

Закінчений вигляд Вашій ділянці додадуть ковані вироби, вдало гармоніюють із загальною композицією будинку. Вони внесуть в дизайн відчуття легкості, неповторності і зможуть приємно вразити гостей.

Декор екстер’єру Вашої оселі наповнять зручні ковані лавки, столики і крісла складуть єдиний ансамбль з декоративними решітками-перегородками на Вашій заміському ділянці, а ковані ліхтарі додадуть солідності і благородства архітектурі будівлі.

Ковані декоративні решітки на вікнах не тільки служать надійним захистом будинку від проникнення зловмисників, але і прекрасно справляються із завданням зовнішнього оформлення будівлі.

Ковані альтанки є не тільки яскравою, але й дуже функціональною деталлю заміського екстер'єру. Вони дозволяють усамітнитися для інтимної бесіди, провести розкішну вечерю на природі і не залежати від примх непередбачуваної погоди.

Кований метал в екстер'єрі - це: декоративні огорожі, ковані ворота, ковані і зварні решітки на вікна, ковані хвіртки, ковані дашки, ковані навіси, вуличні ліхтарі, вивіски, мангали, ковані лавкиковані поштові скриньки а також декоративні та скульптурні композиції.

Ковані вироби за бажанням можуть бути доповнені вставками з дерева, бронзи, латуні, кришталю, кольорового скла. Новітні технології фарбування і патинування під мідь, срібло, позолота, імітація старого металу із застосуванням зелені, додадуть вишуканість виробам і надовго захистять їх. Крім того вироби художнього кування можуть бути покриті золотом - гальванічним або сухозлітним способом.

Тому замовляйте декор екстер’єру у Ужгороді та Києві для Вашої оселі в кузні «Б-Кузня» та доповняйте свій дім унікальними предметами екстер’єру притаманними лише Вам.

 

 

 Всі права захищені © 2016 «Б-кузня» - Художня ковка, ковані вироби, ковані ворота, огорожі, металоконструкції